PowerBANK wart Twoich pieniędzy

Chcę Wam pokazać powerbanka, który jest wart wydanych pieniędzy. Silicon Power QS28 o pojemności 20000 miliamperogodzin. Pierwsza sprawa to wykonanie, jak to się bierze do ręki to od razu czuć wysoką jakość. Plastik jest bardzo przyjemny w dotyku, nic nie trzeszczy, wszystko jest idealnie spasowane, powerbank jest ciężki, i to dodatkowo potęguje wrażenie solidności.

W zestawie jest tylko krótki kabelek USB. Można ładować to urządzenie za pomocą USB standardowego i USB C, to samo dotyczy korzystania z powerbanka, możemy się podładować przez te 2 rodzaje złączy.
Powerbank ładuje się w 6 godzin z wykorzystaniem ładowarki telefonowej.

Przykładowy telefon Samsung A13 5G można naładować 3 razy do pełna, a samo ładowanie trwa 2 godziny – identycznie jak z ładowarki. Telefon ma baterię o pojemności 5000 miliamperogodzin, matematyka wskazywałaby, że ten telefon powinien naładować się 4 razy, a wychodzi tylko 3, ponieważ akumulatory w powerbanku mają niższe napięcie. Powerbank ma mały wyświetlacz, który pokazuje stan jego naładowania.

Podsumowując, slilicon power QS28 naładuje smartfona 3 razy bez problemu, ma dużą ilość złączy do wyboru, jest świetnie wykonany i przyda się wszędzie tam, gdzie nie mamy dostępu do gniazda 230V – polecam!